شركت متحدان توسعه همايش‌ها و نمايشگاه‌هاي آريا  (متحدان آریا)  با هدف ارائه خدمات مناسب و گسترده و استفاده از دانش روز در حوزه برگزاری کنفرانس ها و نمايشگاه‌های بین المللی و تخصصی فعالیت می‌نماید. این شرکت در راستاي معرفي توانمندي‌هاي صنعتي كشور،‌ دانش فني و خدمات شركت‌ها،‌ سازمان‌ها، توليد‌كنندگان و ‌ متخصصان داخلي، توانسته است خود را به مجموعه‌اي پويا تبديل کند. این شرکت ارائه خدماتي با كيفيت،‌ همراه با رعايت اصول حرفه‌اي و بي‌طرفي كامل را به عنوان اصلي‌ترين هدف خود برگزيده است و رضايت مشتريان اصل اول تعامل اين شركت بوده و با تمام توان مي‌كوشد تا در جهت برآورده ساختن تمامي نياز‌هاي مشتريان، خدماتي منحصر به فرد ارائه نماید.

شرکت متحدان آریا به منظور نیل به اهداف و دستیابی به بالاترین حد استانداردسازی در اجرای همايش‌ها و نمایشگاه‌های داخلي و بين المللي اقدام به تشكیل کارگروه‌های علمی - تخصصی  نموده تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه نماید. این گروهها عبارتند از:

1.   پژوهش و تدوین محتوا

2.  تحقیقات بازار (داخلی و بین الملل)

3.  روابط عمومی و اطلاع رسانی

4.  خدمات و پشتیبانی

ما كوشيده‌ايم تا شهرت و اعتباري را كه در طي مسيري پر فراز و نشيب و با صرف زمان و هزينه به دست آورده‌ايم، حفظ نموده و با نگاه به گذشته راه‌ آينده را هموار سازيم.

 

به اميد تحقق اهداف و سربلندي ايران عزيز در تمامي عرصه‌ها

         

۱۳۹۸ سوم شهريور

اخبار
اعضاء
نام کاربری
کلمه عبور
   
پیوندهای مفید

 مرکز توسعه تجارت ایران

 شرکت سهامی نمایشگاههای ج . ا . ا .

 شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان

مرکز توسعه تجارت کیش

 انجمن جهانی صنعت نمایشگاه

انجمن بین المللی نمایشگاهها و رویدادها

دایره قوانین نمایشگاههای بین الملل

اتحادیه آمار بین المللی نمایشگاهها

انجمن صنعت نمایشگاهی آلمان

انجمن بین المللی مراکز همایش